چگونه طراحی سایت را با افزایش ترافیک همراه کنیم؟

یکی از مهم ترین دغدغه هایی که سایت ها و کسب و کارهای اینترنتی دارند، این است که چطور ترافیک سایت خود را افزایش دهیم. دلیل این نگرانی، این است که اگر کسب و کار اینترنتی ترافیک نداشته باشد، به این معنی است که کاربر ندارد.

ادامه مطلب

رابط کاربری (UI) چیست؟

به هر چیزی که سبب شود تا ارتباط کاربران با یک محصول، فضا و یا سیستم سریع تر و با سهولت بیشتری اتفاق بیافتد، اشاره می کند. یک طراح UI ، باید با جنبه های مختلفی از خصوصیات انسانی از جمله مبانی روانشناسی، ‌طراحی، گرافیک و آی تی آشنا باشد و بر آن ها تسط کامل داشته باشد.

ادامه مطلب

انواع روش های تولید محتوا کدام اند؟

امروزه محتوا یکی از مهمترین جزء های دنیای کسب و کار انلاین شده است. پس اگر رتبه بهتری در گوگل می خواهید، باید محتوای بهتری نیز ارائه دهید.دسته‌بندی های متنوعی از تولید انواع روش های تولید محتوا وجود دارد. در این مقاله همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری به دست بیاورید.

ادامه مطلب

بازاریابی موبایل چیست؟ طراحی استراتژی مناسب برای آن کدام است؟

حدود80درصد کاربران با موبایل وارد سایت می‌شوند و این اهمیت بازاریابی موبایلی را نشان میدهد. برای داشتن استراتژی بازاریابی موبایلی این مطلب را بخوانید

ادامه مطلب

اصول طراحی سایت ریسپانسیو یا واکنشگرا چیست؟

طراحی سایت ریسپانسیو یکی از دغدغه های طراحان سایت و متخصصان سئو می باشد.در این مطلب با ما همراه باشید تا با اصول طراحی سایت ریسپانسیو آشنا شوید.

ادامه مطلب

تبلیغات همسان یا native چیست؟

تبلیغات همسان، نوعی تبلیغات آنلاین است که ساختار آن کاملاً مشابه با فضایی است که در آن منتشر می‌شود در این مطلب اصول مهم در تبلیغات همسان بیان شده

ادامه مطلب

مراحل طراحی سایت در 7 قدم ساده

طراحی سایت مراحل مختلفی دارد و نادیده گرفتن هرکدام میتواند مشکلاتی را به وجود بیاورد. مراحل طراحی سایت در گرندیما مشخص است در این مطلب با این مراحل آشنا می شوید

ادامه مطلب

بازاریابی ویروسی یا viral marketing چیست؟

بازاریابی ویروسی چیست و چطور یک کمپین viral marketing موفق داشته باشیم. در این مطلب با ما همراه باشید تا به این سوالات پاسخ دهیم.

ادامه مطلب