5 مرحله برای داشتن یک پلن دیجیتال مارکتینگ

اگر از دیجیتال مارکتینگ برای رشد کسب و کارتان استفاده می کنید، باید یک پلن داشته باشید! در واقع بدون داشتن استراتژی دیجیتال مارکتینگ نمی توانید استراتژی قوی برای بازاریابی خود داشته باشید. شما باید یک برنامه بازاریابی داشته باشید تا بتوانید مسیر درستی را طی کنید و به اهداف خود برسید.

ادامه مطلب

ادسنس گوگل چیست؟ + راهنمای استفاده کامل

کسب درآمد دلاری در ایران، همیشه یکی از لذت‌ بخش‌ترین آرزوها برای افراد بوده است که این روزها با کمک گوگل ادسنس، به دست آوردن آن خیلی راحت و بدون دردسر شده است!

ادامه مطلب

پرفورمنس مارکتینگ چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟

اگر یک بازاریابی دیجیتال هستید، حتماً می دانید که برای اجرای هر کمپین تبلیغاتی هدفی در سر دارید. فرقی هم ندارد که هدف شما افزایش کلیک است یا فروش! تنها چیزی که اهمیت دارد، این است که شما هدفی دارید و می خواهید به آن هدف برسید.

ادامه مطلب

وایرال مارکتینگ یا بازاریابی ویروسی؛ آیا واقعاً تاثیرگذار است؟

شما یک بازاریاب در حوزه دیجیتال هستید؟ اگر یک بازاریاب باشید، حتماً بارها و بارها نام بازاریابی ویروسی به گوشتان خورده است. وایرال مارکتینگ به اندازه ای قدرتمند است که کاربران زیادی به دنبال ویروسی شدن محتوای خود هستند. در واقع وایرال مارکتینگ بخشی از سوشال مارکتینگ است و ارزش بسیار زیادی در میان کسب‌وکارها دارد.

ادامه مطلب

استراتژی دیجیتال مارکتینگ

هدف یک کسب و کار رسیدن به درآمد میلیاردی باشد و هدف کسب و کار دیگر، رسیدن به تعداد یک میلیون کاربر عضو. برای رسیدن به اهداف خود در کسب و کار آنلاین، شما نیاز به استراتژی دیجیتال مارکتینگ دارید. در واقع بدون داشتن استراتژی دیجیتال مارکتینگ هر لحظه امکان شکست کسب و کارتان وجود دارد.

ادامه مطلب

6 روشی که تبلیغات گوگل می تواند نتایج سئوی شما را افزایش دهد!

تا به حال از روش های تبلیغات آنلاین برای افزایش ترافیک و فروش کسب و کار آنلاین خود استفاده کرده اید؟ گوگل ادوردز یکی از روش های تبلیغات آنلاین است که در جذب مخاطبان هدفمند کمک بسیار زیادی به شما می کند. در واقع گوگل ادوردز درست مانند سئو عمل می کند و می تواند سایت شما را با کلمات کلیدی دلخواه در معرض نمایش جستجوی کاربران قرار دهد.

ادامه مطلب

چگونه یک پست وبلاگ بنویسیم؟

پست وبلاگ، مقاله، محتوای متنی، خبر یا راهنمایی است که در بخش وبلاگ یک وبسایت منتشر می‌شود. یک پست وبلاگ معمولاً موضوع یا سوالی خاصی را پوشش می‌دهد، ماهیت آموزشی دارد، از 600 تا بیشتر از 2 هزار کلمه متغیر است و شامل انواع رسانه‌ها مانند تصاویر، ویدئوها، اینفوگرافیک‌ها و نمودارهای تعاملی می‌شود.

ادامه مطلب

طراحی سایت شخصی

این روزها همه چیز به سمت آنلاین شدن رفته است! شاید در نگاه اول فکر کنید که تنها کسب و کارهای آنلاین نیاز به سایت دارند اما اگر کمی به سایت های مختلف نگاه کنید، متوجه می شوید که کاربران زیادی وجود دارند که اقدام به طراحی سایت شخصی کرده اند.

ادامه مطلب