سئو یا تبلیغات کلیکی (PPC) کدام یک مناسب کسب و کار شما است؟

آیا نمی دانید در seo سرمایه گذاری کنید یا PPC؟ این مقاله مناسب شماست. در این مقاله به مزایا و معایب سئو و تبلیغات کلیکی و مقایسه آن دو باهم خواهیم پرداخت.

ادامه مطلب

دیجیتال مارکتینگ چیست؟ هرآنچه که باید بدانید (آموزش جامع)

دیجیتال مارکتینگ چیست؟ وظایف دیجیتال مارکتر چیست؟ آبا همه کسب و کارها به آن نیاز دارند؟ و تمام چیزهایی نیاز است بدانید در این مقاله بخوانید

ادامه مطلب

هشت روش ساده سئو برای بیشتر دیده شدن در اینستاگرام

در سال های اخیر، اینستاگرام یک پلتفورم قابل اعتماد برای افزایش فروش بوده است. در واقع اینستاگرام رکورد‌دار یک بیلیون کاربر فعال در ماه است.

ادامه مطلب

راهنمای جامع برای ایجاد لینک خارجی برای سایت (Link Building)

صرف نظر از اینکه شما با مفهوم لینک بیلدینگ تازه آشنا شده اید و یا مدتی است که این کار را انجام می دهید، مطمئن هستیم که در این راهنما، موارد مفیدی پیدا خواهید کرد.

ادامه مطلب

راهنمای ساده و کامل برای درک الگوریتم رنک برین

سرچ کردن امروز خود در گوگل را با 10 سال پیش مقایسه کنید. امروزه گوگل درک بهتری از سرچ کلمات پیدا کرده است و منظور شما را بهتر می فهمد. الگوریتم رنک برین نقش به سزایی در این اتفاق دارد. در ادامه به بیان ساده درباره الگوریتم رنک برین می خوانیم.

ادامه مطلب

چگونه سرعت صفحه را برای ترافیک بیشتر افزایش دهیم

امروزه سرعت صفحه عاملی اساسی در بازاریابی دیجیتال است. چه مدت بازدید‌کنندگان، صفحه شما را مشاهده می‌کنند. چندتا از آن‌ها تبدیل به مشتریان خریدار می‌شوند.

ادامه مطلب

اسکیما مارک‌آپ و اهمیت آن برای سئو

اسکیما مارک‌آپ یا نشانه‌گذاری اسکیما، که در سایت Schema.org می‌توانید آن‌را مشاهده نمایید، نوعی اطلاعات توصیفی است. با افزودن اسکیما مارک‌آپ به صفحۀ وب‌سایتتان نوعی توصیف بهبود یافته ایجاد می‌کنید که

ادامه مطلب

چطور سئو صفحه‌ی خود را به وسیله E.A.T و YMYL بهبود دهید

برخی افراد باور دارند که E.A.T یکی از مهمترین فاکتورهای موفقیت سئو مدرن است. برخی دیگر باور دارند که درباره‌ی E.A.T به‌شدت مبالغه می‌شود.

ادامه مطلب