چگونه می‌توان با ریتارگتینگ نرخ تبدیل‌ سایت را افزایش داد؟

ریتارگتینگ چیست؟ریتارگتینگ شانس مشارکت کاربران با تبلیغات شما را بالا می برد. ما در این مقاله به بررسی تمام جوانب تبلیغات ریتارگتینگ می پردازیم با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

8 اشتباه رایج در بازاریابی که کسب و کار شما را زمین می زند

اگر مایلید مسیر بازاریابی درستی را پیش بگیرید باید پیش از ضرر با رایج‌ترین اشتباهات بازاریابی آشنا شوید.پس در این مقاله با ما همراه باشید

ادامه مطلب

راهنمای کامل بازاریابی موتورهای جستجو (SEM)

اگر یک کسب‌وکار اینترنتی دارید و به دنبال یک روش تبلیغاتی پربازده هستید، SEM گزینه مناسبی است! در این مقاله به بررسی کامل این روش تبلیغاتی پرداختیم و هر چیزی که نیاز دارید را به شما یاد می‌دهیم.

ادامه مطلب

بنچ مارکینگ (الگو برداری) چیست؟ در موفقیت یک سازمان چه تاثیری دارد؟

بنج مارکینگ چیست؟ چه تاثیری در کسب و کارها دارد؟ بنچ مارکینگ در واقع یک ابزار مدیریتی است که به ارتقای سازمان شما منجر می‌شود.

ادامه مطلب

گوگل آنالیتیکس برای مدیران کسب‌وکارها

اگر مدیر یک کسب‌وکار اینترنتی هستید، باید با برخی بخش‌های گوگل آنالیتیکس آشنا باشید! در این مقاله به بررسی بخش‌های ضروری گوگل آنالیتیکس برای مدیر کسب‌وکارها پرداختیم.

ادامه مطلب

نرخ کلیک (CTR) بیشتر به معنای محتوای باکیفیت است!

CRT شاخص بسیار مهمی برای موفقیت و عدم موفقیت یک کسب و کار در نتایج گوگل است؛ اما نرخ کلیک دقیقاً چیست و چطور بهبود دهیم مبحثی است که در این پست بلاگ به آن می‌پردازیم.

ادامه مطلب

بازاریابی درونگرا (Inbound Marketing) آهنربایی است که مشتریان شما را جاروب می‌کند

ارتباط شما با مشتریان از طریق بازاریابی درونگرا سبب می‌شود نه تنها هزینه بازاریابی شما کاهش یابد بلکه رضایت مشتریانتان نیز جلب شود.

ادامه مطلب

به عنوان مدیر کسب و کار از چه KPI دیجیتال مارکتینگ برای اهداف خود استفاده می‌کنید؟

شاخص کلیدی عملکرد در دیجیتال مارکتینگ یکی از ارکان‌های اصلی در دنیای مارکتینگ است که بدون محاسبه آنها بازده‌ای که به دست می‌آورید کاملا پوچ و بی معنا می‌شود. نیازمندی هر کسب و کاری تعریف KPI است

ادامه مطلب