بررسی اصول طراحی سایت خبری

. در یک وبسایت خبری مهمترین چیز محتوای متنی است. شما اگر بتوانید مقالات و اخبار را در یک ساختار مسنجم در طراحی وبسایت اعمال کنید، عملاً تأثیر شگفتی بر ذهن کاربر گذاشته‌اید. انتظار کاربر از وبسایت شما، ارائه اخبار جدید و مطالعه مقالات است.

ادامه مطلب

در طراحی سایت شرکتی باید چه اصولی را رعایت کنیم؟

کسب و کارهای آنلاین زیادی در فضای آنلاین حضور دارند و طراحی سایت برای آن، اولین قدم برای حضور در دنیای کسب و کارهای آنلاین و حرفه ای است. شرکت های مختلفی هم وجود دارند که می خواهند با داشتن یک سایت، مشتریان بیشتری داشته باشند و به جای ارائه خدمات به افراد یک شهر، به افراد تمام شهرها خدمات ارائه کنند. چنین شرکت هایی برای ارائه خدمات به تمام کاربران، نیاز به طراحی سایت شرکتی دارند. در واقع سایت شرکتی سایتی است که اطلاعات یک شرکت در آن قرار گرفته است و می توانید خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه کنید.

ادامه مطلب

لزوم داشتن لندینگ پیج کاربردی، چه اصل هایی است؟

لندینگ پیج یا صفحه فرود ابزاری است که کسب و کارهای مختلف برای رسیدن به هدف مشخص از آن استفاده می کنند. همان طور که از نام این صفحه مشخص است، کاربر به این صفحه فرود می آید؛ فرود آمدن به معنای وارد شدن کاربران به چنین صفحاتی است که قرار است اهداف کسب و کارها را محقق سازد.

ادامه مطلب

اصل های مهم که هنگام طراحی سایت فروشگاه اینترنتی باید به آن ها توجه شود

کاربران هدف در چند ثانیه اول پس از دیدن سایت شما، درباره کسب و کارتان قضاوت خواهند کرد. آنچه مردم برای اولین بار در سایت شما می‌بینند و به آن فکر خواهند کرد، بر میزان ماندگاری و حمایت آنها از کسب و کار تأثیر می‌گذارد.

ادامه مطلب

چگونه طراحی سایت را با افزایش ترافیک همراه کنیم؟

یکی از مهم ترین دغدغه هایی که سایت ها و کسب و کارهای اینترنتی دارند، این است که چطور ترافیک سایت خود را افزایش دهیم. دلیل این نگرانی، این است که اگر کسب و کار اینترنتی ترافیک نداشته باشد، به این معنی است که کاربر ندارد.

ادامه مطلب

رابط کاربری (UI) چیست؟

به هر چیزی که سبب شود تا ارتباط کاربران با یک محصول، فضا و یا سیستم سریع تر و با سهولت بیشتری اتفاق بیافتد، اشاره می کند. یک طراح UI ، باید با جنبه های مختلفی از خصوصیات انسانی از جمله مبانی روانشناسی، ‌طراحی، گرافیک و آی تی آشنا باشد و بر آن ها تسط کامل داشته باشد.

ادامه مطلب

انواع روش های تولید محتوا کدام اند؟

امروزه محتوا یکی از مهمترین جزء های دنیای کسب و کار انلاین شده است. پس اگر رتبه بهتری در گوگل می خواهید، باید محتوای بهتری نیز ارائه دهید.دسته‌بندی های متنوعی از تولید انواع روش های تولید محتوا وجود دارد. در این مقاله همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری به دست بیاورید.

ادامه مطلب

بازاریابی موبایل چیست؟ طراحی استراتژی مناسب برای آن کدام است؟

حدود80درصد کاربران با موبایل وارد سایت می‌شوند و این اهمیت بازاریابی موبایلی را نشان میدهد. برای داشتن استراتژی بازاریابی موبایلی این مطلب را بخوانید

ادامه مطلب