انواع روش های تولید محتوا کدام اند؟

امروزه محتوا یکی از مهمترین جزء های دنیای کسب و کار انلاین شده است. پس اگر رتبه بهتری در گوگل می خواهید، باید محتوای بهتری نیز ارائه دهید.دسته‌بندی های متنوعی از تولید انواع روش های تولید محتوا وجود دارد. در این مقاله همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری به دست بیاورید.

ادامه مطلب

بازاریابی موبایل چیست؟ طراحی استراتژی مناسب برای آن کدام است؟

حدود80درصد کاربران با موبایل وارد سایت می‌شوند و این اهمیت بازاریابی موبایلی را نشان میدهد. برای داشتن استراتژی بازاریابی موبایلی این مطلب را بخوانید

ادامه مطلب

اصول طراحی سایت ریسپانسیو یا واکنشگرا چیست؟

طراحی سایت ریسپانسیو یکی از دغدغه های طراحان سایت و متخصصان سئو می باشد.در این مطلب با ما همراه باشید تا با اصول طراحی سایت ریسپانسیو آشنا شوید.

ادامه مطلب

تبلیغات همسان یا native چیست؟

تبلیغات همسان، نوعی تبلیغات آنلاین است که ساختار آن کاملاً مشابه با فضایی است که در آن منتشر می‌شود در این مطلب اصول مهم در تبلیغات همسان بیان شده

ادامه مطلب

مراحل طراحی سایت در 7 قدم ساده

طراحی سایت مراحل مختلفی دارد و نادیده گرفتن هرکدام میتواند مشکلاتی را به وجود بیاورد. مراحل طراحی سایت در گرندیما مشخص است در این مطلب با این مراحل آشنا می شوید

ادامه مطلب

بازاریابی ویروسی یا viral marketing چیست؟

بازاریابی ویروسی چیست و چطور یک کمپین viral marketing موفق داشته باشیم. در این مطلب با ما همراه باشید تا به این سوالات پاسخ دهیم.

ادامه مطلب

گوگل دیتا استودیو (Google Data Studio) و گزارش گیری

اگر در کارتان دغدغه درست کردن گزارش،طراحی نمودار، ایجاد جدول و… را دارید در این مقاله با ما همراه باشید تا شما را با ابزار گوگل دیتا استدیو آشنا کنیم.

ادامه مطلب

چگونه می‌توان با ریتارگتینگ نرخ تبدیل‌ سایت را افزایش داد؟

ریتارگتینگ چیست؟ریتارگتینگ شانس مشارکت کاربران با تبلیغات شما را بالا می برد. ما در این مقاله به بررسی تمام جوانب تبلیغات ریتارگتینگ می پردازیم با ما همراه باشید.

ادامه مطلب