اصول طراحی سایت ریسپانسیو یا واکنشگرا چیست؟

طراحی سایت ریسپانسیو یکی از دغدغه های طراحان سایت و متخصصان سئو می باشد.در این مطلب با ما همراه باشید تا با اصول طراحی سایت ریسپانسیو آشنا شوید.

ادامه مطلب

تبلیغات همسان یا native چیست؟

تبلیغات همسان، نوعی تبلیغات آنلاین است که ساختار آن کاملاً مشابه با فضایی است که در آن منتشر می‌شود در این مطلب اصول مهم در تبلیغات همسان بیان شده

ادامه مطلب

مراحل طراحی سایت در 7 قدم ساده

طراحی سایت مراحل مختلفی دارد و نادیده گرفتن هرکدام میتواند مشکلاتی را به وجود بیاورد. مراحل طراحی سایت در گرندیما مشخص است در این مطلب با این مراحل آشنا می شوید

ادامه مطلب

بازاریابی ویروسی یا viral marketing چیست؟

بازاریابی ویروسی چیست و چطور یک کمپین viral marketing موفق داشته باشیم. در این مطلب با ما همراه باشید تا به این سوالات پاسخ دهیم.

ادامه مطلب

گوگل دیتا استودیو (Google Data Studio) و گزارش گیری

اگر در کارتان دغدغه درست کردن گزارش،طراحی نمودار، ایجاد جدول و… را دارید در این مقاله با ما همراه باشید تا شما را با ابزار گوگل دیتا استدیو آشنا کنیم.

ادامه مطلب

چگونه می‌توان با ریتارگتینگ نرخ تبدیل‌ سایت را افزایش داد؟

ریتارگتینگ چیست؟ریتارگتینگ شانس مشارکت کاربران با تبلیغات شما را بالا می برد. ما در این مقاله به بررسی تمام جوانب تبلیغات ریتارگتینگ می پردازیم با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

8 اشتباه رایج در بازاریابی که کسب و کار شما را زمین می زند

اگر مایلید مسیر بازاریابی درستی را پیش بگیرید باید پیش از ضرر با رایج‌ترین اشتباهات بازاریابی آشنا شوید.پس در این مقاله با ما همراه باشید

ادامه مطلب

راهنمای کامل بازاریابی موتورهای جستجو (SEM)

اگر یک کسب‌وکار اینترنتی دارید و به دنبال یک روش تبلیغاتی پربازده هستید، SEM گزینه مناسبی است! در این مقاله به بررسی کامل این روش تبلیغاتی پرداختیم و هر چیزی که نیاز دارید را به شما یاد می‌دهیم.

ادامه مطلب