گزارش تصویری رویداد آموزشی سوم بهمن آژانس دیجیتال مارکتینگ گرندیما

این روزها سئو، نقل محافل کسب و کارهای الکترونیکی است و یادگیری و پیشرفت در این حوزه می‌تواند برگ برنده هر وبسایتی باشد. دریافت آموزش از منابع درست و متخصصین معتبر می‌تواند شما را مطمئن کند که دانشی به روز و با کارآیی بالا خواهید داشت . آژانس دیجیتال مارکتینگ گرندیما با برگزاری سلسه ایونت‌های آموزشی در حوزه دیجیتال مارکتینگ در هر ماه این امکان را برای علاقمندان و فعالان این حوزه به وجود آورده تا از آموزشی حرفه‌ای و کارآمد بهره مند شوند.

اولین رویداد رسمی گرندیما در تاریخ ۳ بهمن ۹۷ در کافه ایونت به اجرا در آمد. این رویداد با عنوان بررسی الگوریتم‌های گوگل و با هدف به روز رسانی و شفاف سازی روند کار خزنده‌های گوگل توسط حامد قربانی سئو مستر وب‌سایت گاج و با  استقبال چشم‌گیر مخاطبان و علاقه مندان این حوزه برگزار شد.

در این نشست عصرگاهی دو ساعته در محیط جذاب و آرام کافه ایونت؛ بیش از پنجاه نفر از علاقه مندان به سئو حضور به هم رساندند، از آموزش کامل مدرس جلسه استفاده کردند و در پایان به تمامی سوالات شرکت کنندگان توسط حامد قربانی پاسخ داده شد.

دراین رویداد چه گذشت؟

در ابتدای ارائه حامد قربانی به توضیح ماهیت گوگل و چگونگی انجام سرچ و نحوه عملکرد خزنده‌های این موتو جستجو پرداخت و در ادامه در تکمیل بخش اول آموزش ویدیویی مرتبط با موضوع مطرح شده برای حضار پخش شد. سپس ۲۰ الگوریتم گوگل به همراه با تحلیل رفتاری شان در جلسه مطرح شد و شرکت کنندگان با انواع الگوریتم‌های معتبر و فعال گوگل آشنا شدند و به نقطه تمرکز هر الگوریتم شناخت پیدا کردند.

پویایی و نشاط یکی از مهم‌ترین عناصر مشهود در اولین رویداد گرندیما بود. شرکت کنندگان در طی زمان تعامل بسیار بالایی با مدرس رویداد داشتند و با پاسخگویی به سوالات حامد قربانی در طی جلسه و همچنین مطرح کردن سوالات پیش آمده در حین ارائه مطلب فضایی بسیار پویا برای یادگیری و کسب اطلاعات بیشتر فراهم آوردند.

از سایر نکات قابل ذکر این رویداد حضور چهره‌های مطرح حوزه سئو در ایران بود که علاوه بر افزایش سطح کیفی رویداد به مشارکت بیشتر شرکت کنندگان نیز ختم شد. در این رویداد سید علی حسینی؛ سئو مستر سایت علی بابا و سئو مستر سابق سایت دیجی کالا و همچنین محمدرضا هدایتی سئو مستر سایت تخفیفان و بسیاری از متخصصین حوزه دیجیتال مارکتینگ حضور به هم رساندند.

آژانس دیجیتال مارکتینگ گرندیما با برگزاری ماهیانه رویدادهای آموزشی دیجیتال مارکتینگ و با هدف ارتقای سطح کیفی فعالان این حوزه و پیشرفت همه در کنار هم این فرصت را برای تمامی علاقمندان ایجاد کرده تا به راحتی و با کمترین هزینه و بیشترین کیفیت از خدمات آموزشی این گروه استفاده کنند.

نحوه اطلاع از ایونت‌های آتی

برای اطلاع از رویدادهای بعدی گرندیما می‌توانید در سایت عضو شوید تا ایمیل اطلاع رسانی را دریافت کنید. همچنین اطلاع رسانی رویدادهای آتی از طریق شبکه های اجتماعی گرندیما انجام خواهد شد. در ادامه شما را به تماشای گزارش تصویری این نشست دعوت می‌کنیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *