بنچ مارکینگ (الگو برداری) چیست؟ در موفقیت یک سازمان چه تاثیری دارد؟

بنج مارکینگ چیست؟ چه تاثیری در کسب و کارها دارد؟ بنچ مارکینگ در واقع یک ابزار مدیریتی است که به ارتقای سازمان شما منجر می‌شود.

ادامه مطلب

گوگل آنالیتیکس برای مدیران کسب‌وکارها

اگر مدیر یک کسب‌وکار اینترنتی هستید، باید با برخی بخش‌های گوگل آنالیتیکس آشنا باشید! در این مقاله به بررسی بخش‌های ضروری گوگل آنالیتیکس برای مدیر کسب‌وکارها پرداختیم.

ادامه مطلب

نرخ کلیک (CTR) بیشتر به معنای محتوای باکیفیت است!

CRT شاخص بسیار مهمی برای موفقیت و عدم موفقیت یک کسب و کار در نتایج گوگل است؛ اما نرخ کلیک دقیقاً چیست و چطور بهبود دهیم مبحثی است که در این پست بلاگ به آن می‌پردازیم.

ادامه مطلب

بازاریابی درونگرا (Inbound Marketing) آهنربایی است که مشتریان شما را جاروب می‌کند

ارتباط شما با مشتریان از طریق بازاریابی درونگرا سبب می‌شود نه تنها هزینه بازاریابی شما کاهش یابد بلکه رضایت مشتریانتان نیز جلب شود.

ادامه مطلب

به عنوان مدیر کسب و کار از چه KPI دیجیتال مارکتینگ برای اهداف خود استفاده می‌کنید؟

شاخص کلیدی عملکرد در دیجیتال مارکتینگ یکی از ارکان‌های اصلی در دنیای مارکتینگ است که بدون محاسبه آنها بازده‌ای که به دست می‌آورید کاملا پوچ و بی معنا می‌شود. نیازمندی هر کسب و کاری تعریف KPI است

ادامه مطلب

بازاریابی شبکه های اجتماعی نقطه عطف پیشرفت در کسب و کار شماست

از کجا بازاریابی شبکه های اجتماعی مهم شد؟ آیا تمامی کسب و کارها به آن نیاز دارند؟ این مقاله به شما دید خوبی برای افزایش ترافیک می‌دهد

ادامه مطلب

افیلیت مارکتینگ همیشه یک راه امن برای کسب درآمد است.

کسب و کار شما از افیلیت مارکتینگ استفاده می‌کند؟ شما به عنوان مدیر بازاریابی از افیلیت مارکتینگ برای افزایش فروش خود استفاده می‌کنید؟ یکی از روش‌های بسیار عالی کسب درآمد، سیستم افیلیت مارکتینگ یا همکاری در فروش است

ادامه مطلب

چگونه بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ را انتخاب کنیم؟ از صفر تا صد انتخاب و همکاری با آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ

آیا به این فکر کرده‌اید که بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ وجود ندارد؟ تصور همگی ما از یک آژانس دیجیتال مارکتینگ که قرار است مجموعه فرایندهای بازاریابی خود را به آن بسپاریم، بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ است!

ادامه مطلب