افیلیت مارکتینگ همیشه یک راه امن برای کسب درآمد است.

کسب و کار شما از افیلیت مارکتینگ استفاده می‌کند؟ شما به عنوان مدیر بازاریابی از افیلیت مارکتینگ برای افزایش فروش خود استفاده می‌کنید؟ یکی از روش‌های بسیار عالی کسب درآمد، سیستم افیلیت مارکتینگ یا همکاری در فروش است

ادامه مطلب

چگونه بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ را انتخاب کنیم؟ از صفر تا صد انتخاب و همکاری با آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ

آیا به این فکر کرده‌اید که بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ وجود ندارد؟ تصور همگی ما از یک آژانس دیجیتال مارکتینگ که قرار است مجموعه فرایندهای بازاریابی خود را به آن بسپاریم، بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ است!

ادامه مطلب

سئو کپی رایتینگ و نقش آن در کسب و کارتان: چطور یک سئو کپی رایتر موفق شویم؟

اگر می‌خواهید محتوای سایت شما در صفحه اول گوگل قرار گیرد، باید سئو کپی رایتینگ را یاد بگیرید! در این مقاله به آموزش مرحله به مرحله سئو کپی رایتینگ و نکات مهم آن پرداختیم.

ادامه مطلب

سئو پادکست: محتوای صوتی یا پادکست چه تاثیری در سئو دارد؟

اگر تولید پادکست به درستی انجام شود، می‌تواند اعتبار و هویت برند را بهبود بخشند. اما آیا پادکست می تواند روی سئو سایت تاثیر گذارد؟

ادامه مطلب

تجربه کاربری و سئو هر دو در جستجوی خلق بهترین تجربه کاربر

بهبود UX یا تجربه کاربری یکی از این راه‌های جذب و حفظ مخاطب در دنیای دیجیتالی شده امروز است. شما برای افزایش فروش خود و ارتباط تنگاتنگی که به سئو دارد باید روی بهبود تجربه کاربری سایت خود مترکز شوید

ادامه مطلب

استراتژی نیچ مارکتینگ (Niche Marketing) پله‌ای بلند برای توسعه کسب و کار شما!

نیج مارکتینگ یکی از استراتژی‌های دیجیتال مارکتینگ برای کسب درآمد بالاست. شما با انتخاب تنها گوشه ای از بازار می‌توانید تمرکز و قدرت کافی را در آن به دست آورید.

ادامه مطلب

طراحی یک کمپین اینفلوئنسر مارکتینگ موفق باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

اینفلوئنسر مارکتینگ یکی از راهکارهای بازاریابی آنلاین برای افزایش ترافیک و فروش محصولات است. اغلب کسب و کارها برای دیده شدن و برندینگ خود از اینفلوئنسرها استفاده می‌کنند.

ادامه مطلب

اقدام به عمل (CTA): نحوه طراحی و بهینه سازی آن

پیش از آنکه یک کال تو اکشن (اقدام به عمل) داشته باشید باید زمینه‌های آن را برای سایت خود فراهم کنید. برای این کار نیازمند طراحی راهبردها و استراتژی‌های مخصوصی هستید

ادامه مطلب