۵ مرحله برای بهینه سازی اتوماسیون ایمیل مارکتینگ

اتوماسیون ایمیل مارکتینگ در حال حاضر به یکی از مهم‌ترین مقوله‌های بازاریابی محتوایی تبدیل شده است و تقریبا هر کسب و کاری در پی اعمال آن است.

ادامه مطلب

ایمیل مارکتینگ چطور منجر به رونق کسب و کار شما می شود؟

ایمیل مارکتینگ با رشد تکنولوژی به یکی از ضرورات استراتژی‌های مارکتینک تبدیل شده است و بسته به نوع کسب و کار شما می‌تواند نتیجه بسیار مطلوبی به دست آورد.

ادامه مطلب

باشگاه مشتریان چیست و چطور باعث وفاداری می شود؟

باشگاه مشتریان یکی از راهکارهای مفید برای وفاداری مشتریان شماست. اما آیا تمامی کسب و کارها نیازمند راه اندازی باشگاه وفاداری هستند؟

ادامه مطلب

تقویم محتوایی یک کسب و کار خوب چه ویژگی هایی دارد؟ مراحل ایجاد تقویم محتوا

داشتن تقویم محتوایی اولین قدم ایجاد یک استراتژی بازاریابی محتوایی موفق است.اما چگونه تقویم محتوایی مناسب کسب و کارمان تدوین کنیم؟با ما همراه باشید

ادامه مطلب

راهکارهایی کاربردی برای بهینه سازی بازگشت سرمایه (ROI) کسب و کارها

نرخ بازگشت سرمایه یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی است که هر کسب و کاری برای سرمایه گذاری باید به آن توجه کند. همه آنچه شما انجام می‌دهید از تبلیغات گرفته تا تمامی فرایندهای فروش باید در این راستا باشند

ادامه مطلب

مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) چیست و چه اهمیتی برای کسب و کار شما دارد؟

مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) مهم‌ترین پل میان شما و مشتریان شماست. چرخه سفر مشتری خود را می‌شناسید؟ می‌دانید چطور یک سیستم CRM بهینه داشته باشید تا سفر مشتریان شما با بیشترین تعامل همراه باشد؟

ادامه مطلب

چطور یک استراتژی محتوا برای کسب و کار خود طراحی کنیم؟

استراتژی محتوا تعیین یک نقشه راه مشخص برای تولید محتوا در یک کسب و کار است که با تمرکز بر تولید محتوای باکیفیت و با توجه به اهداف تجاری و بازاریابی، تلاش می‌کند بیشترین میزان بازدید را به سمت مشاغل جذب کند.

ادامه مطلب

اتوماسیون بازاریابی دیجیتال چه نقشی در مدیریت کسب و کارها دارد؟

فرآیند اتوماسیون بازاریابی مدرن به شما امکان می‌دهد تا با یک روش نوین با کاربران خود در ارتباط باشید. در این مقاله به نقش اتوماسیون بازاریابی دیجیتال در کسب و کارها می‌پردازیم.

ادامه مطلب