ترند بازاریابی دیجیتال که باعث ارتقای برند شما در سال ۲۰۱۸ می‌شود

شما باید حضور متمایز داشته باشید و در ذهن افراد جای بگیرید!

بازاریابی اینترنتی طی چند سال گذشته تغییرات زیادی را تجربه کرده است. الگوها تغییر پیداکرده‌اند. الگوها دچار تغییر شده‌اند و روش‌هایی که سال پیش مؤثر بودند، حتی امسال نیز اثربخشی خود را حفظ نکرده‌اند. کارهایی که شمارا به این موقعیت رسانده بودند دیگر توانایی پیش راندن شمارا ندارند. وظیفه شما به‌عنوان یک کارآفرین این است که با این تغییرات هم‌زمان پیش بروید.

سرنخ‌های فروش که شما ایجاد کرده و مشتریانی که جذب می‌کنید، عصاره حیات تجارت شما هستند. و دیگر ایجاد یک قیف بازاریابی به‌تنهایی کافی نیست. چنین استراتژی توانایی ایجاد سود سرمایه‌گذاری را ندارد.

امروزه، توانایی شما در ایجاد سر نخ‌ فروش به ایجاد امنیت و صمیمیت با افرادی بستگی دارد که بیشترین نیاز به شمارادارند. ۶ روند بازاریابی دیجیتال که باعث ارتقای آگاهی از برند شما در سال ۲۰۱۸ می‌شود. بازاریابی اینترنتی طی چند سال گذشته تغییرات زیادی را تجربه کرده است.

الگوها تغییر پیداکرده‌اند. الگوها دچار تغییر شده‌اند و روش‌هایی که سال پیش مؤثر بودند، حتی امسال نیز اثربخشی خود را حفظ نکرده‌اند. کارهایی که شمارا به این موقعیت رسانده بودند دیگر توانایی پیش راندن شمارا ندارند. وظیفه شما به‌عنوان یک کارآفرین این است که با این تغییرات هم‌زمان پیش بروید.

سرنخ‌های فروش که شما ایجاد کرده و مشتریانی که جذب می‌کنید، عصاره حیات تجارت شما هستند. و دیگر ایجاد یک قیف بازاریابی به‌تنهایی کافی نیست. چنین استراتژی توانایی ایجاد سود سرمایه‌گذاری را ندارد.

امروزه، توانایی شما در ایجاد سر نخ‌ فروش به ایجاد امنیت و صمیمیت با افرادی بستگی دارد که بیشترین نیاز به شمارا دارند. سپس شما باید آن‌ها را در مورد مرتبط‌ترین گزینه متقاعد کنید. شما باید حضور خاص پیداکرده و در ذهن افراد جای بگیرید. چنین امری از طریق توجه دقیق به شش روند بازاریابی دیجیتال زیر امکان‌پذیر خواهد بود.

  1. مرتبط بودن باعث پیروزی شما می‌شود

دیگر جمع‌آوری آدرس پست الکترونیک و سرنخ‌های فروش مؤثر نیستند. درگذشته افرادی که لیست بزرگ‌تری داشتند در صنعت خود موفق بودند، اما چنین امری در سال ۲۰۱۸ مؤثر نیست زیرا امروزه مردم به دنبال صمیمیت و مرتبط بودن هستند. مرتبط بودن باعث پیروزی شما در سال ۲۰۱۸ می‌شود. اگر می‌خواهید امسال سود بیشتری داشته باشید، هدفتان را تولید سر نخ فروش قرار ندهید، بلکه با سرنخ‌های قبلی خود صمیمی شده و مرتبط بودن خود را نشان دهید. شما باید راه‌حل مناسب را در زمان مناسب به افراد مناسب ارائه ‌کنید.

    2.جلب‌ توجه ارز جدید محسوب می‌شود

اگر شما توجه (افراد مناسب)‌ را به خود جلب نکنید، توانایی رقابت را بدون صرف هزینه زیاد برای تبلیغات و سایر استراتژی‌های بازاریابی اینترنتی نخواهید داشت.

هزینه جلب‌توجه رو به افزایش است زیرا تجارت‌ها دسترسی بهتری به این امر پیداکرده‌اند. یعنی امروز نسبت به هرزمانی مهم‌تر است که بیشترین توجه ممکن را به خود جلب کنید. اگر از پیام مناسب استفاده کنید که برای افراد اهمیت ویژه‌ای دارد،‌ افراد را تحت تأثیر قرار خواهید داد. این‌یک فرصت محسوب می‌شود، زیرا زمانی که توجه آن‌ها را جلب کردید، تعهد و کیف پول آن‌ها را نیز به خود اختصاص داده‌اید. دیگر شما نیازی به توسعه بیش‌ازحد فعالیت‌های بازاریابی خود ندارید. شما باید این فعالیت‌ها را به افراد مناسب در زمان مناسب توسعه دهید، و تا حد امکان توجه آن‌ها را به خود جلب کنید.

      3.یک سکو کافی نیست

اگر فکر می‌کنید غلبه کردن بر یک سکو کافی است، نیاز به تفکر بیشتر دارید!

سرنخ‌های فروش شما در Facebook به YouTube مراجعه نمی‌کنند و مخاطبین YouTube باکسانی که سایت entrepreneur را مطالعه می‌کنند، تفاوت دارند. به همین ترتیب، کلید موفقیت اصلاح محتوا در چندین سکو (مرتبط) است. چنین امری درگذشته به هزینه و زمان زیادی نیز داشت، اما امروزه به‌راحتی می‌توان یک فیلم را اصلاح‌کرده و آن را به یک مقاله بلاگ، مقاله عمیق، چندین پادکست، و منابع دیگر تبدیل کرد. همین‌طور شما می‌توانید این محتوا را به چندین ایمیل، مقاله در شبکه‌های اجتماعی و یا فیلم‌های کوتاه‌تر تبدیل کنید.

  4.قیف بازاریابی شما تغییر پیدا کرده است

شما نمی‌توانید یک قیف بازاریابی داشته باشید که مخاطبین شما در آن مراحل از پیش تعریف‌شده را طی کنند. مخاطبین از چندین قیف بازاریابی مشابه عبور کرده‌اند. شما باید متمایز باشید؛ شما باید قیف بازاریابی خود را به یک تجربه تبدیل کرده و اعتماد واقعی و قابل‌توجهی بسازید.

هشدار به کم بودن و زمان شمار معکوس دیگر مؤثر نیستند. بلکه شما باید محتوای مرتبط را در زمان مناسب به مخاطب خود ارائه ۶ روند بازاریابی دیجیتال که باعث ارتقای آگاهی از برند شما در سال ۲۰۱۸ می‌شود بازاریابی اینترنتی طی چند سال گذشته تغییرات زیادی را تجربه کرده است. الگوها تغییر پیداکرده‌اند. الگوها دچار تغییر شده‌اند و روش‌هایی که سال پیش مؤثر بودند، حتی امسال نیز اثربخشی خود را حفظ نکرده‌اند. کارهایی که شمارا به این موقعیت رسانده بودند دیگر توانایی پیش راندن شمارا ندارند. وظیفه شما به‌عنوان یک کارآفرین این است که با این تغییرات هم‌زمان پیش بروید.

سرنخ‌های فروش که شما ایجاد کرده و مشتریانی که جذب می‌کنید، عصاره حیات تجارت شما هستند. و دیگر ایجاد یک قیف بازاریابی به‌تنهایی کافی نیست. چنین استراتژی توانایی ایجاد سود سرمایه‌گذاری را ندارد. امروزه، توانایی شما در ایجاد سر نخ‌ فروش به ایجاد امنیت و صمیمیت با افرادی بستگی دارد که بیشترین نیاز به شمارا دارند. سپس شما باید آن‌ها را در مورد مرتبط‌ترین گزینه متقاعد کنید. شما باید حضور خاص پیداکرده و در ذهن افراد جای بگیرید. چنین امری از طریق توجه دقیق به شش روند بازاریابی دیجیتال زیر امکان‌پذیر خواهد بود.

۵٫بر روی بازده سرمایه‌ گذاری تمرکز کنید

درگذشته تمرکز بر تولید سر نخ و فروش کافی بود اما چنین امری امروزه صدق نمی‌کند. مشتریان من که بیشترین موفقیت رادارند همان کسانی هستند که بخش عظیمی از تبلیغات آن‌ها بر ایجاد آگاهی از برند تمرکز دارد.

این بدین معنا نیست که ایجاد سر نخ دیگر اهمیت ندارد، بلکه شما باید مخاطب خود را تغذیه کنید. یعنی شما تنها وظیفه فروش به آن‌ها را ندارید.

شما باید در ذهن آن‌ها قرار بگیرید و چنین کاری با اجبار کردن پیام‌های متعدد فروش صورت نمی‌پذیرد. جلب اعتماد به زمان و تخصص نیاز دارد. اگر تنها شما بر تولید سر نخ فروش تمرکز کنید، هزینه تبلیغات شما روند رو به افزایش پیدا و در همین بین آمار تبدیل مشتری احتمال به مشتری واقعی کاهش پیدا می‌کند.

کنید. این امر بر اساس آگاهی و تعامل با مخاطب صورت می‌گیرد. این تنها روش برای ایجاد اعتماد است، و شما برای موفقیت به این اعتماد نیاز دارید

۶٫شبیه تای لوپز باشید

چه این فرد را دوست داشته باشید چه از وی متنفر باشید، تای لوپز (کارآفرین مشهور آمریکایی) یک مهارت خاص دارد: او در هرجایی حضور دارد!

توانایی وی در تماس گرفتن با توده‌ها بسیار بالاست. این مسئله نشان‌دهنده حضور متمایز وی است. او در همه‌جا و در مقابل همه‌کس حاضر نمی‌شود. چنین امری گران‌قیمت و بیهوده است. خیر، منظور از داشتن حضور متمایز این است که شما همیشه در جلوی سرنخ‌های فروشی باشید که بیشترین ارتباط را با شما دارند. همین‌طور شما باید با این افراد مرتبط باشید. این ترکیب از مرتبط بودن و ح صور متمایز باعث می‌شود شما در ذهن افراد جای بگیرید. چنین امری اطمینان می‌دهد که مخاطبین با شما آشنایی داشته، شمارا دوست داشته، و به شما اعتماد می‌کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *