تبلیغات در گوگل

تبلیغات کلیکی در گوگل یکی از اثرگذارترین و سریع‌ترین روش‌های جذب مخاطب در دنیای دیجیتال است؛ اما به دلیل تحریم‌های اخیر استفاده از گوگل ادوردز می‌تواند ریسک بزرگی برای کمپانی‌ها باشد. اما اگر این کار توسط متخصصین مجرب انجام شود، می‌تواند تاثیر شگفت‌انگیزی در میزان بازدید و فروش سایت شما داشته باشد. گرندیما با اتکا به تیمی توانمند و باتجربه و اطمینان از وجود امکانات لازم برای ارائه بهترین خدمات google adwords به کسب و کارهای آنلاین، فرصتی بی‌نظیر برای دیده‌شدن و پیشرفت کسب و کارها پدید آورده است.

کمپین های نمایش

طراحی و اجرای کمپین های نمایش در شبکه تبلیغات نمایشی گوگل 

کمپین های نمایش در میان نتایج جست و جوی

  • طراحی و اجرای کمپین های نمایش در میان نتایج جست و جوی صفحه اول گوگل که یکی از پر سودترین روش‌ها تبلیغات در بین کانال‌های بازاریابی دیجیتال است.

بهینه و پر سود

بهینه‌سازی کمپین‌های تبلیغاتی گوگل تا اندازه‌ای که این کانال به صرفه و اقتصادی خواهد بود.

کمپین های نصب اپلیکیشن

طراحی و اجرای کمپین‌های نصب اپلیکیشن موبایل به همراه آنالیز دقیق تعداد نصب و تعداد نصب فعال

سفارش تبلیغات در گوگل

Loading

آیا می دانید؟

آیا می دانید کسب و کارها حداقل به ازای هر یک دلاری که در گوگل ادورز هزینه میکنند؛ دو دلار به درآمدشان اضافه می شود!

گرندیما مجموعه ای توانمند، جوان و با تجربه از دیجیتال مارکترهای ایرانی است که با تکیه بر سابقه کاری درخشان و تجربیات فراوان در حوزه بازاریابی دیجیتال، تصمیم به ارائه خدمات بازاریابی دیجیتال به کسب و کارهای آنلاین گرفته است.این مجموعه با ارائه خدماتی همچون سئو، استراتژی دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات کلیکی در گوگل یا google AdWords در بهترین سطح کیفی و تفاوتی چشم‌گیر با خدمات مشابه از رقبای موجود،اعتماد کسب و کارهای آنلاین را جلب و برای حفظ هرچه بیشتر رضایت کارفرمایان در تلاش است. گرندیما در تک تک قدم‌های کسب و کار شما در مسیر رشد و پیشرفت در حوزه دیجیتال در کنار شما خواهد بود و با ارائه خدمات با کیفیت و پشتیبانی مداوم در پی ایجاد حسی خوب و تجربه‌ای به یاد ماندنی از اعتمادی است که به توانایی ما خواهید داشت.