سئو

همانطور که می‌دانید سئو (SEO) قوی‌ترین و پرسودترین کانال دیجیتال مارکتینگ است که در صورت پیاده‌سازی صحیح و قدرتمند، این امکان را به شما می‌دهد که در حدود ۵۰ تا۹۰ درصد نرخ فروش خود را توسط آن تامین کنید؛ اما دقت کنید که این در صورتی است که سئو به‌خوبی پیاده‌سازی شود. چرا که اگر برخی از خط قرمزهای گوگل را نادیده بگیرید، گوگل شما را جریمه می‌کند. پس خشت اول را درست و به جا بگذارید و جلوی ضرر را قبل از وقوع بگیرید.

نجات سایت شما

در صورتی که دچار پنالتی گوگل شده‌اید، ما جزو معدود کسانی در ایران هستیم که می‌توانیم شما را از پنالتی خارج و به جایگاه اصلیتان برسانیم.

حضور در لینک یا صفحه اول

شما می‌توانید انتخاب کنید، آیا می‌خواهید لینک اول باشید یا صفحه اول؟ انتخاب شماست که تعیین کننده قدرت شما برای رقابت است.

سرعت عمل در کار

با سریعترین و قویترین متدهای سئو کار شما را پیش می‌بریم تا هرچه زودتر به سود آوری برسید.

نگهداری و پشتیبانی

ما از رتبه‌های که به همراه ما در گوگل کسب کرده‌اید نگهداری و پشتیبانی می‌کنیم. تا زمانی که شما بخواهید.

سفارش خدمات سئو

Loading

آیا می دانید؟

تنها ۲۰% از سایت‌های برتر از طریق کانتنت غنی به این مرحله دست پیدا کرده اند. سئو، راههای زیادی برای کسب رتبه بالاتر در صفحه سرچ در مقابل شما قرار داده است

گرندیما مجموعه ای توانمند، جوان و با تجربه از دیجیتال مارکترهای ایرانی است که با تکیه بر سابقه کاری درخشان و تجربیات فراوان در حوزه بازاریابی دیجیتال، تصمیم به ارائه خدمات بازاریابی دیجیتال به کسب و کارهای آنلاین گرفته است.این مجموعه با ارائه خدماتی همچون سئو، استراتژی دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات کلیکی در گوگل یا google AdWords در بهترین سطح کیفی و تفاوتی چشم‌گیر با خدمات مشابه از رقبای موجود،اعتماد کسب و کارهای آنلاین را جلب و برای حفظ هرچه بیشتر رضایت کارفرمایان در تلاش است. گرندیما در تک تک قدم‌های کسب و کار شما در مسیر رشد و پیشرفت در حوزه دیجیتال در کنار شما خواهد بود و با ارائه خدمات با کیفیت و پشتیبانی مداوم در پی ایجاد حسی خوب و تجربه‌ای به یاد ماندنی از اعتمادی است که به توانایی ما خواهید داشت.