بیزینس تراپی؛ کسب و کار شما را در فضای آنلاین بررسی می کند و با کشف مشکلاتی که کسب و کار با آن درگیر است، راهکار ارائه می دهد.

  • ۱.بررسی استراتژی مناسب برای کسب و کار شما
  • ۲.برسی کانال ها و ابزارهای دیجیتال مناسب برای حضور کسب و کار شما
  • ۳. بررسی قسمت های فنی وب سایت هایی به عنوان نمونه در یک صنعت
  • ۴.ارائه راهکار برای بهبود شرایط کسب و کارهای آنلاین در یک صنعت

در این ویدیو از بیزینس تراپی با انتخاب تعدادی از برندهای مطرح این صنعت و بررسی فعالیت آن ها در فضای دیجیتال شروع می شود و پس از آن به بررسی وب سایت آن ها می پردازد. در این ویدیوهای بیزینس تراپی سعی شده تا برندهای نام آشنا در حوزه آموزش زبان بررسی شود و تیم بیزینس تراپی آمادگی کامل دارد تا با کسب و کارهای آنلاین در این حوزه برای ارائه راهکارهای بهبود فضای دیجیتال همکاری داشته باشد.

علی حسینی
مشاور و متخصص سئو و مدیرعامل گرندیما

عادل طالبی
استراتژیست کسب و کارهای آنلاین و مدیرعامل تیزلند

برند هایی که در این دوره شرکت کرده اند

موسسه ایران کانادا

موسسه اتیچر

موسسه سفیر

موسسه ملی زبان

نیاز به مشاوره دارید؟

برای راهنمایی بیشتر می توانید با ما در ارتباط باشید تا از سرویس بیزینس تراپی متناسب با کسب و کار خود استفاده کنید.

درخواست مشاوره
سئوالات متداول

پس از دریافت درخواست بیزینس تراپی، متخصصان ما کسب و کار شما را در حوزه دیجیتال بررسی می کنند و به شما راهنمایی می کنند که می توانید از کدام کانال ها یا ابزارهای آنلاین برای بهبود شرایط فعلی و توسعه سازمان خود در فضای دیجیتال استفاده کنید.

باتوجه به اینکه کسب و کار شما به چه خدماتی در حوزه دیجیتال نیاز دارد، شما با مشاورین مرتبط در همان حوزه ارتباط برقرار می کنید و راهکارهای حل مساله را بررسی خواهید کرد. شما می توانید در ویدیوهای بیزینس تراپی که ماهانه منتشر می شود، با مشاوران حرفه ای بیزینس تراپی آشنا شوید.

استراتژی کسب و کار، سئو، بازاریابی محتوایی، بازاریابی شبکه های اجتماعی و تبلیغات دیجیتال از مواردی هست که میتوانیم در کنار شما باشیم. با توجه به اینکه کسب و کار شما به چه کانال ها و ابزارهایی برای توسعه نیاز دارد و در راستای منافع سازمان شما، ترکیبی از این خدمات به شما پیشنهاد می شود.

اگر شما از شرایط فعلی کسب و کار آنلاین خود راضی نیستید و به دنبال راهکارهای بهبود می گردید و یا اگر شما به دنبال توسعه سازمان خود هستید، بیزینس تراپی می تواند همکار و همیار شما باشد. حتی اگر به تازگی کسب و کارخود را راه اندازی کرده اید، مشاوران بیزینس تراپی به کمک شما می آیند.