محتوای وب سایت شما با مخاطبان ارتباط برقرار می کند

زبان گویای کسب و کار شما محتوایی است که منتشر می‌شود، کاربران از طریق کلمات، فایل صوتی و یا تصاویر در یک صفحه وب سایت با کسب و کار شما ارتباط برقرار می‌کنند و تصمیم می‌گیرند که از محصولات یا خدمات شما استفاده کنند یا اینکه به دنبال گزینه دیگری بروند.


محتوا برای گرندیما اهمیت دارد

بازاریابی محتوایی یکی از مهمترین کانال‌های بازاریابی است، پس کلمات درون سایت شما ارزش دارند. زبان گویای کسب و کار شما محتوای است که منتشر می‌شود، پس لازم است تا با مهارت و دقت بالایی تهیه شود. محتوای نامناسب به کانال‌های دیگر بازاریابی آسیب می‌رساند پس دوری از آن بسیار ضروری است. زمان بندی و تقویم محتوایی در فرآیند بازاریابی محتوایی اهمیت ویژه ای دارد پس ما نیز به برنامه ریزی شما متعهد خواهیم بود. کسب و کار شما با توجه به صنعتی که در آن فعالیت می‌کند، ساختار محتوایی متفاوتی نیز دارد. ما این ویژگی‌ها را در تولید و انتشار محتوا در نظر می‌گیریم. انتخاب کانال‌ها و رسانه‌های مناسب و بهینه یکی از مهمترین مراحل دستیابی به مخاطب در بازاریابی محتوایی است، ما در این مرحله همراه شما هستیم


ویژگی های محتوایی که در گرندیما تولید می شود

  • محتواها از منابع معتبر تهیه می‌شوند.
  • به هیچ عنوان کپی شده نمی‌باشند.
  • براساس اصول سئو داخلی تهیه شده هستند.
  • پیش از هرگونه تولید محتوا، تحقیق کلمات کلیدی صورت می‌گیرد.
  • اصول پاراگراف بندی در آنها رعایت می‌شود و به درستی ویراستاری می‌شود.
  • دارای تصاویر مرتبط و بهینه است.
  • دارای تنوع ساختاری مثل بالت بندی، شماره گذاری و… است.
  • مطابق با گایدلاین گرندیما تمامی علائم نگارشی در آنها رعایت می‌شود.

زمینه های تخصصی که گرندیما محتوا تولید می کند


تیم تولید محتوا در گرندیما در تمامی زمینه‌های کسب و کار فعالیت دارد و می‌تواند در زمینه‌هایی از جمله فروشگاهی، گردشگری، خدماتی، علمی، آموزشی و… را بر بگیرد. شما برای سفارش تولید محتوا می‌توانید درخواست خود را ثبت کرده و منتظر تماس کارشناسان گرندیما باشید.تولید محتوای متنی

محتوا انواع متفاوتی دارد که یکی از مرسوم‌ترین آنها محتوای متنی است، اما تولید محتوای متنی به این معنا نیست که یک سری لغات دست به دست هم دهند تا متنی را تولید کنند. یک محتوای متنی باید دارای ارزش باشد، باید تمامی المان‌های ساختاری را به خوبی رعایت کرده باشد. آنچه در یک محتوای متنی بسیار اهمیت دارد این است که پیامی متناسب با اهداف سازمان به مخاطب تزریق کند که در نهایت منجر به فروش یا حتی ماندگاری کاربر در سایت شما شود. ارزشمند بودن یک محتوا را فاکتورهای زیادی تشکیل می‌دهند و دستورالعمل‌های متفاوتی دارد که بتواند اعتماد موتورهای جستجو را جلب کند و به مخاطبین شما یا حتی هر کسی که در جستجوی محتوای شماست نمایش دهد.

تولید محتوای گرافیکی

همانطور که بیان شد، انواع محتواها با توجه به ترجیحی که مخاطب دارد دسته بندی می‌شوند و محتوای گرافیکی نیز دقیقا برای آن دسته از افرادی مناسب است که به دنبال چکیده مطالب هستند و می‌خواهد کلیات مطلب را با یک نگاه دریافت کنند. تنها راهکاری که می‌توان برای این دسته از افراد داشت ایجاد اینفوگرافی‌ها و حتی محتواهای گرافیکی کوتاه شامل متن بدون جزئیات است. شما با توجه به محصول و مخاطبانی که دارید می‌توانید تصمیم گیری کنید که کدام نوع محتوا را در سایت خود استفاده کنید تا بیشتر مورد استقبال قرار گیرد. انتخاب هوشمندانه نوع محتوا می‌تواند منجر به اثربخش بودن کسب و کار شما و حتی پیام شما به مخاطبانتان باشد. مثلا محتوای گرافیکی را اغلب در شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌کنند چرا که اغلب کاربران در شبکه های اجتماعی حوصله چندانی برای مطالعه مطالب علمی یا طولانی ندارند.

تولید محتوای ویدیویی

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و توسعه دستگاه‌های تلفن همراه، مخاطب‌ها مدت زیادی را در سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی می‌‌گذرانند اما حوصله چندانی برای مطالعه مطالب طولانی ندارند. پس آنچه اهمیت دارد این است که محتوایی تولید کنید که در حوصله مخاطبان شما بگنجد و نیاز آنها را به نحوی برطرف کند. تولید محتوای ویدیویی در کنار آنکه باید جذابیت خاصی داشته باشد باید پیامی مرتبط را به کاربران شما برساند و در نهایت منجر به درگیری کاربران با محتوای ویدیویی شما شود.


فرآیند تولید محتوای گرندیماگزینش ساختار تدوین محتوا


گزینش رسانه یا کانال انتشار محتوا


انتخاب موضوع


انتخاب تعداد کلمات
نگارش محتوا


بررسی ساختار مناسب با SEO


تحویل محتوا طبق زمان بندیهزینه تولید محتواهزینه تولید محتوا بسته به نوع محتوا و همچنین نوع کسب و کار و سفارشی که دارید متنوع است. برخی کسب و کارها تنها در پی تولید محتوای متنی هستند، در این صورت محتوایی که برای آنها ارائه می‌شود اغلب تخصصی هستند و بسته به تخصصی بودن آنها می‌تواند معیار متفاوتی برای هزینه آن داشته باشد. این قضیه برای محتواهای دیگری مثل گرافیکی و ویدیویی نیز بسته به سبک انتخابی شما و مدت زمانی که برای آن صرف می‌شود متفاوت است. اما به طور کلی آنچه مرسوم است در ایران هزینه تولید محتوای متنی به طور کلمه‌ای محاسبه می‌شود، اما به کیفیت آن بسیار وابسته است. شما برای سفارش تولید محتوا و دریافت مشاوره می‌توانید درخواست خود را ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان گرندیما باشید.نیاز به مشاوره دارید؟
برای راهنمایی بیشتر می توانید با ما در ارتباط باشید تا بهترین پلن محتوایی متناسب با کسب و کار شما را ارائه دهیم.

مشاوره
سوابق ما