نمایش در موتور جستجوی گوگل

سرچ ادز(نصب اپلیکیشن)

تبلیغات در یوتیوب

تبلیغات بنری و همسان

یکی از روش های پرطرفدار و زودبازده در بین کانال های دیجیتال مارکتینگ، گوگل ادز است. تبلیغات گوگل یک روش دریافت مخاطب از طریق پرداخت هزینه به موتور جستجو می باشد.نمایش در صفحه جستجوی گوگل

برای یک کمپین گوگل ادز بهینه در ابتدا بهتر است به تدوین استراتژی مناسب بپردازید. بعد از این مرحله است که تنظیمات و راه اندازی کمپین شروع می شود و در ادامه این فرایند، مدیریت و بهینه سازی پنل گوگل شما بیشتر از هرچیزی اهمیت پیدا می کند. اگر قسمت بهینه سازی را فراموش کنید، با توجه به هزینه بسیار بالای نرخ ارز در ایران نتیجه خوبی دریافت نمی کنید و هزینه زیادی را متحمل می شوید. ما در گرندیما تلاش می کنیم تا به بهینه ترین نرخ ممکن برای هر کلیک دست پیدا کنیم تا تجربه خوبی از این روش تبلیغاتی برای مخاطبان ایجاد کنیم.


سرچ ادز یا نصب اپلیکیشن

هرچقدر اپلیکیشن شما از نظر ساخت و توسعه به خوبی طراحی و اجرا شده باشد، تا زمانی که توسط کاربران موبایل دیده نشود، شانسی برای موفق شدن ندارد. یکی از روش های بسیار کاربردی در این زمینه تبلیغات در گوگل پلی یا اپ استور است. گوگل ادز این امکان را به شما می دهد تا با روشی کاملا اثربخش اپلیکیشن خود را به کاربران پیشنهاد دهید. شما با انتخاب کلمه کلیدی مناسب، کمپین خود را در گوگل پلی راه اندازی می کنید و کاربران وقتی به دنبال برنامه های مشابه می گردند، به عنوان پیشنهاد و به روش تبلیغاتی همسان شما را به کاربر نمایش می دهد.


تبلیغات یوتیوب

گوگل ادز این امکان را به شما می دهد که در یوتیوب، بزرگترین مدیا ویدیو جهان، تبلیغات ویدیویی و بنری خود را نمایش دهید. تبلیغات ویدئویی که قبل از یک ویدیو یا در طول نمایش ویدیو پخش می شود، محتوایی که هنگام سرچ توسط یوتیوب پیشنهاد می شود و یا تبلیغ در سایر شبکه های نمایش گوگل، بخش هایی از تبلیغات یوتیوب هستند که باتوجه به مخاطب کسب و کار شما می تواند نتایج شگفت آوری داشته باشند.


تبلیغات بنری و همسان

گوگل ادز این امکان را به شما می دهد که در سایت و اپلیکیشن های معتبر خارجی (از جمله نیویورک تایمز، ایندیپندنت، اسپاتیفای و...) و برخی از سایت و اپلیکیشن های پرطرفدار داخلی (مانند رادیو جوان) تبلیغات همسان و بنری خود را به نمایش درآورید. این نوع تبلیغات برای افزایش آگاهی از برند ، جذب سرنخ و افزایش ترافیک سایت مناسب است. ما در گرندیما قبل از طراحی هرگونه کمپینی، با کسب و کار شما آشنا می شویم و اهداف شما را در تبلیغات در نظر می گیریم، پس برای دریافت مشاوره فرم زیر را برای ما ارسال کنید یا با ما تماس بگیرید.

نیاز به مشاوره دارید؟

برای راهنمایی بیشتر می توانید با ما در ارتباط باشید تا بهترین پلن سئو وردپرس متناسب با کسب و کار شما را ارائه دهیم.

مشاوره