چرا سئو و رتبه اول گوگل برای کسب و کارها مهم است؟

اگر به دنبال رشد جدی در کسب و کار خود هستید ، سئو یا بهینه سازی سایت بهترین استراتژی برای اغلب کسب و کارهاست. اما چرا؟ ساده است! اگر کسب و کار شما در زمانی که مردم به دنبال دریافت خدمات و محصولات شما هستند دیده شود اگر شما سایت خوبی داشته باشید احتمال خرید شما بسیار بالا می‌رود.خدمات سئو در گرندیما

در خدمات سئو گرندیما یک کمپین شامل اهداف درون صفحه‌ای و برون صفحه‌ای می‌شود، که هر بخش دارای کارهای ریزتری همچون تحقیق در مورد کلید واژه‌ها، پیاده سازی معماری محتوا و بهبود سرعت و راندمان سایت است تا بتواند با ارزش ترین مخاطب شما را به سمت سایت هدایت نماید. یکی از امتیازهای ما در پیشبرد پروژه های سئو نسبت به دیگر رقبا در این است که هر پروژه یک مدیر پروژه و یک دستیار پروژه دارد که عملا دستیار هر پروژه موظف است در هر لحظه و هر جا نیازهای مشتریان را دریافت و در اولین فرصت پاسخ‌گویی داشته باشد. اما یک دستیار پروژه وظایفی همچون نظارت و کنترل روند رشد هر کمپین را نیز بر عهده دارد که همه این مواد هر هفته و هر ماه طی گزارش‌هایی به دست صاحبان کسب و کارها می‌رسد.آیا شما برای سئو سایت خود آماده هستید؟

برای گفتگو با یک استراتژیست با تجربه از تیم سئو ما، با ما بصورت آنلاین تماس بگیرید و در مورد بهبود رتبه خود در گوگل و حتی چگونگی کسب درآمد بیشتر از آن سئوال بپرسید.
روند انجام خدمات سئو در گرندیما
پلن‌ها
مشاوره

 • برنامه ریزی برای دستیابی به هدف
 • ‌آموزش و پایش فرایندهای اجرایی
 • ارائه راهنماهای کاربردی مستند
 • به صورت حضوری و غیرحضوری
سفارش

انجام پروژه ای کار

 • تعیین اهداف کسب و کار
 • اجرای سئوی درون صفحه ای ‌
 • اجرای سئوی برون صفحه ای
 • تدوین برنامه محتوایی سئومحور
سفارش

آموزش سازمانی

 • بررسی وب سایت سازمان
 • هدف گذاری مناسب برای سازمان
 • آموزش نیروهای مستقر در سازمان
 • اندازه گیری موفقیت در اهداف
سفارش

سئو تکنیکال

 • بهبود سرعت سایت
 • بهبود خوانایی سایت
 • بهبود عملکرد سایت
 • بهبود ساختار سایت
سفارش


pic

داشتن پنل مدیریتی جهت اطلاع از وضعیت انجام پروژه سئو

کمتر خدماتی در ایران یافت می‌شود که شامل پنل مدیریتی جهت پیگیری خدمات ارائه شده باشد. شما با در دست داشتن پنل مدیریتی قادر به برنامه ریزی و مشاهده روند انجام پروژه SEO خود خواهید بود.

ارائه استراتژی سئو

وجود یک استراتژی سئو که هم سو با تمامی خواسته‌ها و نیازمندی‌های آن کسب و کار باشد، نقش مهمی در پیشرفت آن پروژه دارد. با تجربه و دانشی که تیم گرندیما در انجام پروژه سئو دارد، می‌توانید با خیال راحت این امر مهم را به ما بسپارید.

pic
pic

افزایش سرعت سایت

با آپدیت جدید در معیارهای امتیاز بندی گوگل لایت هاوس، اهمیت سرعت سایت بیش از پیش شده است و جز یکی از مهم‌ترین معیارهای سئو محسوب می شود. تیم گرندیما تلاش می‌کند که در ارائه خدمات SEO به مشتریان خود تمامی المان‌های مهم سرعت سایت را به طور کامل مدنظر قرار دهد.

رفع مشکلات فنی وب سایت

وجود مشکلات فنی در سایت شما می‌تواند ضررهای جبران ناپذیری به کسب و کار شما وارد کند به گونه‌ای که در برخی موارد جبران آن به سختی انجام می شود یا نیازمند مدت زمان بسیار زیادی برای رفع مشکلات پیش آمده می باشد. پس پیشنهاد ما این است که برای جبران خسارت‌های وارد آمده بر کسب و کارتان که ناشی از مشکلات فنی سایت تان است، به تیم متخصص گرندیما اعتماد کنید.

pic
pic

ارائه استراتژی لینک سازی

لینک سازی (Link Building) یکی از مهم‌ترین بخش‌های سئو خارجی است که بسیاری از کسب و کارها روش درست اجرای آن را نمی‌دانند. بسیاری از افراد غیر متخصص در حوزه سئو با کارهای ناشیانه‌ای که در لینک سازی انجام می دهند، باعث پنالتی شدن سایت توسط گوگل می شوند. پیش از آنکه راه و روش این کار را بیاموزید یا حتی آن را به یک متخصص سئو بسپارید، روند لینک سازی را شروع نکنید تا با مشکلات بزرگ و جریمه‌های گوگل روبه‌رو نشوید.

تدوین برنامه محتوایی سئومحور

اینکه بدانید چه محتوایی بنویسید که در نتایج گوگل ظاهر شود، یکی ازمواردی است که مجموعه گرندیما با ارائه راهکارهای اصولی به شما کمک خواهد کرد. تیم ما با ارائه برنامه محتوایی و لینک سازی داخلی بین مطالب به شما کمک می کند تا جایگاه بهتری در موتورهای جستجو کسب کنید.

pic

چرا گرندیما ؟ما در گرندیما از ابتدای فرایند سئو با تشکیل جلسات مشاوره و همفکری در کنار مدیران سازمان به بررسی اهداف کسب و کار شما می‌پردازیم. آنچه برای کسب و کار شما اهمیت دارد و موجب می‌شود تا نتایج بهتری را در فروش، تجربه کاربری و یا افزایش سهم بازار آنلاین تجربه کنید، در این جلسات بررسی می‌شود و اهداف فرآیند سئو نیز با توجه به آن‌ها تدوین می‌شود تا بهینه‌ترین نتایج را به دست آورید.

برندهای معتبری که به ما اعتماد کردند و امروز رتبه یک گوگل قرار گرفتند، نشان از آن دارند که ما تیم متخصصی هستیم که به برای کسب برترین نتایج برای گرندیما و شما مبارزه می‌کنیم. علاوه براین ما با ایجاد یک فرایند مستندسازی، گزارش‌های دوره‌ای کوتاه مدت و بلندمدت را به شما ارائه می‌دهیم و در هر مرحله از کار شما را در جریان آنچه رخ می دهد قرار خواهیم داد.

در صورتی که شما مشاوره سئو گرندیما را انتخاب کنید، مشاوران حرفه ای و باتجربه ما تحت سرپرستی آقای علی حسینی از ابتدای فرایند سئو تا رسیدن به نتایج مدنظر کسب و کار، شما را یاری می کنند. در این روش سازمان شما می بایست دارای نیروهای با انگیزه و مستعد باشد تا با توجه به دانش کسب شده در جلسات مشاوره، مراحل کار را پیش ببرد.

در روشی که فرایند بهیه‌سازی وب سایت شما به صورت یک پروژه برون سپاری برای تیم گرندیما تعریف شود، تمام فرایندهای اجرایی درون صفحه‌ای و برون صفحه‌ای بر عهده تیم ما خواهد بود و تا دریافت بهینه‌ترین نتیجه دست از تلاش برنمی‌داریم. البته ذکر این نکته ضروری است که همکاری و هم‌افزایی تیم‌های درون سازمان شما مانند تیم فنی و برنامه نویسان، تیم مارکتینگ و تیم محتوا از اصولی است که به آن اعتقاد و نیاز داریم.

با توجه به شرایط و اهداف کسب و کار آنلاین شما جواب این سوال متفاوت است. بنابراین پیشنهاد ما این است تا از طریق راه‌های ارتباطی با مشاورین ما ارتباط برقرار کنید و اطلاعات بیشتری دریافت کنید.

همینطور شاید بیزینس تراپی بتواند به شما کمک کند.

گرندیما بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ متخصص سئو در ایران است (ما اثبات آن را داریم). مهم نیست که چه اهداف بازاریابی برای شرکت خود داشته باشید، گرندیما می‌تواند با طراحی یک برنامه اجرایی SEO که به طور خاص برای تجارت شما طراحی شده است، به افزایش خط مشی‌ها شما کمک کند. از امروز با خدمات بهینه سازی ما، از ترافیک اورگانیک شایسه کسب و کار خود سود ببرید.نیاز به مشاوره دارید؟

برای دریافت مشاوره با مشاوران ما در ارتباط باشید. پس از تکمیل فرم زیر مشاوران ما با شما تماس می گیرند تا اطلاعات لازم را دریافت کنند و بتوانند پاسخ دقیق تری به شما بدهند.

مشاوره


سوابق ما


گرندیما؛ مرجع مطمئن انجام پروژه های سئو و بهینه سازی سایت

چرا سئو و رتبه اول گوگل برای کسب و کارها مهم است؟

اگر صاحب کسب و کار و علاقه مند به پیشرفت روزانه همراه با کنار زدن رقبا می باشید، انجام سئو و بهنیه سازی سایت در جهت جلب توجه موتورهای جستجو، یکی از کم هزینه ترین و پربازده ترین عواملی است که می توانید برای مسیر پیشرفت خود در نظیر بگیرید. حتما با هزینه ی تبلیغات در رسانه ها و جذب نیروهای فروش متعدد آشنایی دارید، حال تصور کنید که با هزینه ای مناسب به سراغ کاری پربازده، ماندگار و تضمینی سئو می روید و پس از آن وقتی افراد به جستجو می پردازند وب سایت شما به عنوان اولین نتایج جستجو به آن ها معرفی می شود و شتاب پیشرفتتان دو چندان می شود.

پروسه ی سئو در گرندیما

از آنجایی که سئو یکی از مهمترین قدم های یک وب سایت آنلاین در مسیر پیشرفت است، این فرآیند در آژانس دیجیتال مارکتینگ گرندیما با وسواس خاصی انجام می پذیرد. سرویس سئو در گرندیما به صورت یک کمپین با اهداف درون و برون صفحه ای می باشد که در این اهداف، اقدامات تخصصی مانند تحقیق و پیدا کردن کلمات کلیدی، اجرای استراتژی و معماری محتوا در سایت و ایجاد تغییراتی در UI و UX در جهت بهبود سرعت و راندمان سایت و بالا رفتن رضایت کاربران می باشد.

مزایا گرندیما نسبت به رقبا

یکی از مزیت های بزرگ ما در کسب موفقیت های چشم گیر در زمینه انجام پروژه سئو، نگاه مستقلانه به هر پروژه و انتخاب یک مدیر پروژه و یک دستیار اختصاصی برای هر پروژه می باشد. دستیار پروژه موظف است در هر زمان و مکان، به صاحب پروژه ی مربوطه پاسخگو باشد و نسبت به حل مشکل و یا رفع نیازهای قابل اجرا در پروژه در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام نماید. بنابراین دیگر لازم نیست تجربه های نه چندان خوش آیند گذشته تان از جمله، پشت خط ماندن های طولانی و بدعهدی و عدم تعهد را تکرار کنید. در ضمن دستیار پروژه موظف است تا علاوه بر بررسی و کنترل روند رشد کمپین آن پروژه، نسبت به ارائه ی گزارش کار و تاثیر اقدامات انجام شده در پروژه اقدام نماید.

گفتکوی آنلاین با استراتژیست تیم

گرندیما برای راحتی و آسودگی مشتریان خود، بستر یک گفتگوی آنلاین را فراهم آورده است تا افراد بتوانند برای کسب اطلاعات و بررسی سایت و کسب و کار خود با یک استراتژیست با تجربه از تیم سئوی گرندیما صحبت کنند و پروسه، زمان، هزینه و تمامی اطلاعات لازم درباره ی پروژه ی مربوط به خود را کسب کنند.

استراتژی سئو، استراتژی پیروزی

امروزه تقریبا تمامی افرادی که صاحب کسب و کاری می باشند، بر اهمیت سئو و بهینه سازی سایت در موفقیت یک کسب و کار آگاهند اما استراتژی سئو بحثی فراتر از آن می باشد، در استراتژی سئو ابتدا نیازمندی های قابل اجرا در کسب و کار مشخص می شود، سپس بر اساس قواعد و قوانین خاصی، این نیازمندی ها اولویت بندی شده و برنامه ی اجرایی آن ها چیده می شود. تیم سئوی گرندیما با دانش و تجربه ی کافی و داشتن استراتژیست سئو، کار اجرایی را به بهترین نحو انجام می دهد.

با پنل مدیریت از لحظه به لحظه ی پروسه ی کارتان با خبر باشید

یکی دیگر از مزیت های خدمات سئو سایت در آژانس دیجیتال مارکتینگ گرندیما، ارائه ی پنل مدیریتی به کارفرمایان جهت نظارت بر پروژه ی سئو و مشاهده ی اقدامات در حال انجام می باشد. بدین ترتیب شما می توانید علاوه بر نظارت و کسب اطمینان خاطر از روند رو به رشد کسب و کارتان، برخی از اولویت هایتان را تغییر داده و سکان برنامه ریزی پروژه را به دست بگیرید.

بهبود راندمان و سرعت سایت

روزهایی را سپری می کنیم که در آن همه چیز به سرعت انجام می شود و اهمیت زمان بسیار بیشتر از قبل به چشم می آید. موضوع سرعت سایت از نظر گوگل نیز اهمیت بسیاری زیادی دارد و طبق اعلام گوگل، از سال 2010 به بعد، سرعت سایت به عنوان یکی از فاکتورهای رتبه بندی در صفحه های نتایج جستجو در نظر گرفته می شود. یکی از نشانه های یک متخصص با تجربه و حرفه ای سئو، جامعیت فکر و در نظر گرفتن تمامی جوانب می باشد. تیم سئوی گرندیما، با تسلط بر این موضوع، سرعت سایت را به عنوان یکی از المان های مهم بهینه سازی سایت مورد توجه قرار داده و نسبت به بالارفتن آن اقدام نماید.

حل مشکلات فنی سایت، حفظ رتبه بدست آمده

یکی از مهمترین نکات سئو سایت، پس از کسب رتبه و امتیاز خوب، حفظ آن رتبه می باشد. مشکلات فنی، هرچقدر کوچک و ناچیز باشند، به مرور زمان می توانند با بالا بردن نارضایتی کاربران از سایت شما، در پروسه ی بهینه سازی شما اختلال ایجاد کنند و یا تمام زحمات و هزینه هایتان در کسب رتبه را تخریب کنند. آژانس دیجیتال مارکتینگ گرندیما، با داشتن متخصص های با تجربه در تمامی بخش های یک سایت، می تواند علاوه بر حل مشکلات فنی سایت شما، نسبت به پیشگیری از بروز مشکلات احتمالی اقدام نمایند.

استراتژی لینک سازی، شتاب در موفقیت

همانطور که در ابتدای صفحه گفتیم، خدمات سئو سایت در گرندیما شامل اهداف برون صفحه ای نیز می باشد. یکی از مهمترین اقدامات برون صفحه ای در سئو وب سایت، لینک سازی می باشد. اگر محتوای عالی ای داشته باشیم، اما در آن محتوا از لینک های مناسبی استفاده نکنیم، آن محتوا را به اصطلاح حیف نموده ایم! اما لینک سازی کاری پیچیده است و متاسفانه بسیاری از افراد غیر متخصص با ورود به این حوزه، بدون آگاهی کامل به الگورتیم های گوگل و با لینک سازی های متعدد و غیر حرفه ای، نه تنها امتیاز سایت را بالا نمی برند، بلکه موجب آسیب رساندن به سایت و پنالتی شدن وب سایت مورد نظر توسط گوگل می شوند. تیم تخصصی سئو گردندیما با تسلط کامل بر این موضوعات، با لینک سازی های دقیق و درست موجب عواملی همچون بالا رفتن عمق کلیک بازدید کنندگان و کاهش نرخ بانس می شوند و در کسب امتیاز و رتبه ی مناسب سایت در گوگل شتاب مناسبی اعمال می کنند.

استراتژی محتوا و اهمیت آن در سئو وب سایت

در تمام دنیا، محتوا را پادشاه پروسه ی سئو می دانند و این مفهوم اهمیت بالای محتوا در سئو را می رساند. اما تولید محتوای تنها کافی نیست بلکه زمان و چگونگی قرار دادن محتوا و انتخاب بهترین کلمات کلیدی در سرچ گوگل و همینطور لینک سازی داخلی بین محتواهای سایت همگی عواملی است که به بهینه سازی سایت شما کمک می کند. تیم سئو ی گرندیما با تدوین یک استراتژی محتوایی اختصاصی، تشخیص محتواهای کارآمد و لینک سازی داخلی در سایت شما، روند پیشرفت سایت شمارا تسریع می بخشد.