چرا سئو و رتبه اول گوگل برای کسب و کارها مهم است؟

اگر به دنبال رشد جدی در کسب و کار خود هستید ، سئو یا بهینه سازی سایت بهترین استراتژی برای اغلب کسب و کارهاست. اما چرا؟ ساده است! اگر کسب و کار شما در زمانی که مردم به دنبال دریافت خدمات و محصولات شما هستند دیده شود اگر شما سایت خوبی داشته باشید احتمال خرید شما بسیار بالا می‌رود.

خدمات سئو در گرندیما

در خدمات سئو گرندیما یک کمپین شامل اهداف درون صفحه‌ای و برون صفحه‌ای می‌شود، که هر بخش دارای کارهای ریزتری همچون تحقیق در مورد کلید واژه‌ها، پیاده سازی معماری محتوا و بهبود سرعت و راندمان سایت است تا بتواند با ارزش ترین مخاطب شما را به سمت سایت هدایت نماید. یکی از امتیازهای ما در پیشبرد پروژه های سئو نسبت به دیگر رقبا در این است که هر پروژه یک مدیر پروژه و یک دستیار پروژه دارد که عملا دستیار هر پروژه موظف است در هر لحظه و هر جا نیازهای مشتریان را دریافت و در اولین فرصت پاسخ‌گویی داشته باشد. اما یک دستیار پروژه وظایفی همچون نظارت و کنترل روند رشد هر کمپین را نیز بر عهده دارد که همه این مواد هر هفته و هر ماه طی گزارش‌هایی به دست صاحبان کسب و کارها می‌رسد.

آیا شما برای سئو سایت خود آماده هستید؟

برای گفتگو با یک استراتژیست با تجربه از تیم سئو ما، با ما بصورت آنلاین تماس بگیرید و در مورد بهبود رتبه خود در گوگل و حتی چگونگی کسب درآمد بیشتر از آن سئوال بپرسید.


پلن‌ها

مشاوره

 • برنامه ریزی برای دستیابی به هدف
 • ‌آموزش و پایش فرایندهای اجرایی
 • ارائه راهنماهای کاربردی مستند
 • به صورت حضوری و غیرحضوری
سفارش

انجام پروژه ای کار

 • تعیین اهداف کسب و کار
 • اجرای سئوی درون صفحه ای ‌
 • اجرای سئوی برون صفحه ای
 • تدوین برنامه محتوایی سئومحور
سفارش

آموزش سازمانی

 • بررسی وب سایت سازمان
 • هدف گذاری مناسب برای سازمان
 • آموزش نیروهای مستقر در سازمان
 • اندازه گیری موفقیت در اهداف
سفارش

سئو تکنیکال

 • بهبود سرعت سایت
 • بهبود خوانایی سایت
 • بهبود عملکرد سایت
 • بهبود ساختار سایت
سفارش


معرفی بیشتر پلن های سئواگر برای انتخاب پلن سئو مناسب کسب و کار خود هنوز تردید دارید و یا به طور کامل با پلن های ما آشنا نشده اید، توصیه می کنیم که با ما در ارتباط باشید تا به طور کامل با لزوم پیاده سازی سئو در کسب و کار های آنلاین و پلن مناسب خود آشنا شوید.در این ویدیو تلاش کرده ایم تا پلن ها و ویژگی های هر کدام را به طور کامل توضیح دهیم و تا حدودی پلن های مناسب هر کسب و کار را معرفی کرده ایم.


چرا گرندیما ؟ما در گرندیما از ابتدای فرایند سئو با تشکیل جلسات مشاوره و همفکری در کنار مدیران سازمان به بررسی اهداف کسب و کار شما می‌پردازیم. آنچه برای کسب و کار شما اهمیت دارد و موجب می‌شود تا نتایج بهتری را در فروش، تجربه کاربری و یا افزایش سهم بازار آنلاین تجربه کنید، در این جلسات بررسی می‌شود و اهداف فرآیند سئو نیز با توجه به آن‌ها تدوین می‌شود تا بهینه‌ترین نتایج را به دست آورید.

برندهای معتبری که به ما اعتماد کردند و امروز رتبه یک گوگل قرار گرفتند، نشان از آن دارند که ما تیم متخصصی هستیم که به برای کسب برترین نتایج برای گرندیما و شما مبارزه می‌کنیم. علاوه براین ما با ایجاد یک فرایند مستندسازی، گزارش‌های دوره‌ای کوتاه مدت و بلندمدت را به شما ارائه می‌دهیم و در هر مرحله از کار شما را در جریان آنچه رخ می دهد قرار خواهیم داد.

در صورتی که شما مشاوره سئو گرندیما را انتخاب کنید، مشاوران حرفه ای و باتجربه ما تحت سرپرستی آقای علی حسینی از ابتدای فرایند سئو تا رسیدن به نتایج مدنظر کسب و کار، شما را یاری می کنند. در این روش سازمان شما می بایست دارای نیروهای با انگیزه و مستعد باشد تا با توجه به دانش کسب شده در جلسات مشاوره، مراحل کار را پیش ببرد.

در روشی که فرایند بهیه‌سازی وب سایت شما به صورت یک پروژه برون سپاری برای تیم گرندیما تعریف شود، تمام فرایندهای اجرایی درون صفحه‌ای و برون صفحه‌ای بر عهده تیم ما خواهد بود و تا دریافت بهینه‌ترین نتیجه دست از تلاش برنمی‌داریم. البته ذکر این نکته ضروری است که همکاری و هم‌افزایی تیم‌های درون سازمان شما مانند تیم فنی و برنامه نویسان، تیم مارکتینگ و تیم محتوا از اصولی است که به آن اعتقاد و نیاز داریم.

با توجه به شرایط و اهداف کسب و کار آنلاین شما جواب این سوال متفاوت است. بنابراین پیشنهاد ما این است تا از طریق راه‌های ارتباطی با مشاورین ما ارتباط برقرار کنید و اطلاعات بیشتری دریافت کنید.

همینطور شاید بیزینس تراپی بتواند به شما کمک کند.

گرندیما بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ متخصص سئو در ایران است (ما اثبات آن را داریم). مهم نیست که چه اهداف بازاریابی برای شرکت خود داشته باشید، گرندیما می‌تواند با طراحی یک برنامه اجرایی SEO که به طور خاص برای تجارت شما طراحی شده است، به افزایش خط مشی‌ها شما کمک کند. از امروز با خدمات بهینه سازی ما، از ترافیک اورگانیک شایسه کسب و کار خود سود ببرید.نیاز به مشاوره دارید؟

برای دریافت مشاوره با مشاوران ما در ارتباط باشید. پس از تکمیل فرم زیر مشاوران ما با شما تماس می گیرند تا اطلاعات لازم را دریافت کنند و بتوانند پاسخ دقیق تری به شما بدهند.

مشاوره


سوابق ما