چرا طراحی سایت با گرندیما؟

گرندیما همواره در تلاش است تا با استفاده از جدیدترین متدهای روز جهان طراحی سایت را انجام دهد. در روند طراحی سایت رضایت مشتری حرف اول را برای ما می‌زند.

خدمات طراحی سایت اختصاصی گرندیما شامل چه ویژگی‌هایی است

  • سازگار با دسکتاپ و موبایل (ریسپانسیو)
  • مطابق با نیازها و درخواست‌های مجموعه شما
  • ارائه گزارش‌های ماهانه از فرایند انجام پروژه
  • ارتباط با متخصص و رفع ایرادات فنی سایت
  • ارائه آموزش‌های موردنیاز در راستای بهبود وبسایت شما
  • کدنویسی مطابق با استانداردهای جهانی
  • ارائه ایده‌های خلاقانه و ظاهری زیبا برای سایت شما (خدمات مربوط به UX/UI)
pic

طراحی سایت ریسپانسیو

ریسپانسیو بودن طراحی سایت سبب می‌شود که در تمامی نمایشگرها با هر رزولوشن و سایزی که دارد، محتوا به خوبی و درستی نمایش داده شود. در واقع در تمامی حالت‌های موبایل و دسکتاپ طراحی خاصی در نظر گرفته می‌شود و کاربر در هر دستگاهی که سایت شما را مشاهده می‌کند با تجربه کاربری خوبی مواجه خواهد شد. طراحی سایت ریسپانسیو یکی از بنیادی‌ترین اصول طراحی سایت است و مجموعه گرندیما به شما این اطمینان را می‌دهد که توسط تیم مجرب ما مورد بررسی قرار گرفته و به خوبی اجرا می‌شود.

خدمات بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های طراحی سایت در گرندیما، رعایت نکات مربوط به بهینه سازی برای موتورهای جستجو (سئو) است. تیم طراحی سایت گرندیما تلاش می‌کند تا با همکاری بلندمدت و پیاده‌سازی استراتژی‌های مربوط به بهبود سایت، فرایند رتبه گرفتن سایت شما در صفحه اول نتایج موتورهای جستجو را فراهم کند.

pic
pic

طراحی متناسب با رفتار مشتری (UX)

طراحی سایتی که مطابق با رفتار مشتری باشد قطعا تاثیر و بهبود بیشتری برای کسب و کار شما دارد. داشتن تجربه کاربری (UX) خوب برای یک سایت نشانه خوبی برای بازگشت و به خاطر سپردن مشتریان شما از کسب و کار شماست. تیم مجرب طراحی سایت گرندیما تمامی فاکتورهایی که در راستای بهبود UX سایت شماست را در نظر می‌گیرد و آنچه که متناسب وبسایت شماست طراحی و پیاده سازی می‌کند.

طراحی ظاهری زیبا

داشتن یک سایت با ظاهری زیبا در نگاه اول برای تمامی مشتریان شما خوشایند است و چه بسا سبب شود که بازه‌های زمانی بیشتری را در سایت شما سپری کنند. سایت با طرحی منحصر به فرد در ذهن مخاطب نفوذ می‌کند و باعث می‌شود که بیشتر و بهتر سایت و کسب و کار شما شناخته شود. خدمات طراحی سایت گرندیما در کنار رعایت کردن تمامی نکاتی که یک سایت به طور بالقوه باید داشته باشد، در اجرا و پیاده سازی طرحی زیبا نیز نقش سازنده‌ای دارد چرا که طراحی یک سایت خاص تاثیر زیادی در فروش و جلب اطمینان کاربران دارد.

pic
pic

طراحی پنل مدیریت اختصاصی برای سایت شما

خدمات طراحی سایت گرندیما شامل طراحی و کدنویسی پنل مدیریتی مطابق با اهداف و زمینه کاری شماست به گونه‌ای که هیچ نیازی به دانش خاصی در خصوص کدنویسی داشته باشید می‌توانید از پنل مشتریان یا مدیریتی خود به راحتی استفاده کنید. از قابلیت‌های طراحی پنل مدیریت گرندیما برآورده کردن تمامی نیازمندی‌های شماست تا بتواند به راحتی با تجربه کاربری خوبی مورد استفاده قرار گیرد و مورد رضایت مشتریان شما واقع شود.

امنیت قوی

گرندیما مفتخر است که در طراحی انواع وب سایت، موفق عمل کرده و توانسته است رضایت بسیاری از مدیران کسب و کار را جلب نماید. یکی از دلایل جلب رضایت اغلب صاحبین کسب و کار، داشتن امنیت قوی در طراحی وب سایت توسط تیم گرندیما بوده است.

pic
pic

آموزش وپشتیبانی

داشتن پشتیبانی برای خدمات طراحی سایت موردی است که اغلب شرکت‌ها از آن سرباز می‌زنند. تصورش را بکنید طراحی سایتی را به شرکتی سپردید که در کنار آنکه از پشتیبانی خوبی برخوردار است بلکه موجب توصعه و رشد تیم فنی شما می‌شود. با آموزش‌هایی که توسط تیم فنی گرندیما به نیروهای داخل سازمانی شما داده می‌شود شما قادر خواهید بود که پس از اتمام پروژه به تنهایی تمامی موارد مورد نیاز را ایجاد یا حتی اصلاح نمایید.


طراحی سایت شرکتی

وب سایتی که شما برای شرکت یا سازمان خود در نظر دارید، باید متناسب با فعالیت ها، اهداف و رسالت شرکت شما باشد. ما در گرندیما از یک روش یا قالب مشابه برای طراحی سایت در تمامی کسب و کارها استفاده نمی کنیم؛ بلکه در مرحله اولیه به سنجش نیازهای شما می پردازیم تا بتوانیم بهترین پیشنهاد را هم برای طراحی سایت شرکتی هم برای توسعه کسب و کار شما ارائه بدهیم.

طراحی سایت فروشگاهی

ا سرچ در موتور جستجوی گوگل شما تعداد زیادی فروشگاه ساز یا برنامه های طراحی وب سایت فروشگاهی پیدا می کنید. اطلاعات بسیاری در این زمینه وجود دارد که گاهی موجب سردرگمی شما می شود. اما ما در گرندیما تلاش می کنیم تا در جلسات مشاوره و نیاز سنجی فروشگاه اینترنتی شما یک راهکار توسعه و طراحی سایت فروشگاهی شما پیدا کنیم. ما شرایط فعلی و چشم انداز توسعه را برای کسب و کار شما در نظر خواهیم گرفت و به شما وب سایت فروشگاهی خودتان را پیشنهاد می دهیم.

طراحی سایت شخصی

در هر زمینه ای که فعالیت می‌کنید، یک وب سایت شخصی می‌تواند به بیان عقاید و دیدگاه‌های شما، قرار دادن کاتالوگ محصولاتی که تولید می‌کنید، به اشتراک گذاشتن محتوای آموزشی که قصد ترویج آن را دارید و در نهایت فرایند برندینگ شما بسیار مفید است. علاوه بر سازمانی که در آن فعالیت می‌کنید، شما دارای توانایی و مهارت‌هایی هستید که می‌توانید در دنیای وب به اشتراک بگذارید و به برند شخصی خود اعتبار بیشتری ببخشید. طراحی سایت شخصی این روزها در راستای توسعه کسب و کار و پرسونال برندینگ بسیار مورد استقبال قرار گرفته است .


pic

هزینه طراحی سایت

قیمت طراحی سایت بسته به پروژه و حتی زمینه‌های کسب و کارها متنوع است و می‌تواند از پایین‌ترین رقم تا حتی بالاترین‌رقم نیز متغیر باشد. فرایندی که در راستای طراحی سایت و قیمت آن انجام می‌شود به این صورت است که در ابتدا توسط مدیر مجموعه اعلام نیاز می‌شود تا پس از برآورد و به دست آوردن راهکار مناسب برای انجام آن پروژه هزینه نهایی همراه با نوع استراتژی به مشتری اطلاع داده می‌شود. تیم طراحی سایت گرندیما برای اجرایی سازی و به دست آوردن راهکاری جهت ممکن سازی درخواست‌های کارفرما ایده پردازی کرده و بهترین خروجی را برای شما به ارمغان می‌آورد.


نیاز به مشاوره دارید؟

برای دریافت مشاوره ، استعلام قیمت و درخواست جلسه نیاز سنجی با مشاوران ما در ارتباط باشید. پس از تکمیل فرم زیر مشاوران ما با شما تماس می گیرند تا اطلاعات لازم را دریافت کنند و بتوانند پاسخ دقیق تری به شما بدهند.

مشاوره