گرندیما در حوزه آموزش فعالیت خود را با سئولب (آزمایشگاه تخصصی سئو) شروع کرده است تا بتواند گامی موثر در پرورش افراد متخصص بردارد.

سئولب در واقع یک آزمایشگاه تخصصی سئو برای پرورش افراد با انگیزه است و صرفا یک کلاس آموزشی نیست که البته بعد از شرکت در آزمون آنلاین و مصاحبه افراد مستعد انتخاب می‌شوند تا یک مسیر بلند مدت و پرچالش را شروع کنند.

برای آشنای بیشتر با آن و شرایط ثبت‌نام می‌توانید به سایت www.seolab.ir مراجعه نمایید.

بعد از برگزاری چند فصل از سئولب و مصاحبه‌های متعدد تصمیم گرفتیم دوره‌های آموزشی سئو مقدماتی (Base) و سئو تخصصی (Pro) را برگزار کنیم.

سئو مقدماتی - SEOBase

این دوره در ابتدای مسیر متخصص شدن حوزه سئو قرار دارد. اگر به تازگی با مفهوم سئو آشنا شده‌اید یا دانش شما در این زمینه ‏مختصر است و یا اگر مدیری هستید که می‌خواهید با فرآیند سئو در سازمان خود آشنا شوید، برای شما یک صندلی خالی داریم.‏ در این دوره طی ۱۲ ساعت با مباحث مربوط به سئو از صفر آشنا شده و آماده ورود به دوره سئو تخصصی خواهید شد.

سئو حرفه‌ای - SEOPro

این دوره که طی ۳۶ ساعت برگزار خواهد شد مناسب افرادی است که دانش اولیه سئو را داشته و تمایل دارند در حوزه سئو متخصص شوند. به دلیل نیاز داشتن به اطلاعات پیش زمینه ای در حوزه سئو، ورود به این دوره پس از تعیین سطح امکان پذیر است پس‏ اگر به دنبال متخصص شدن سئو هستید و دوره سئو مقدماتی را طی کرده‌اید و یا دانش اولیه مورد نیاز این دوره را دارید، صندلی ‏خود را رزرو کنید و آماده تعیین سطح شوید.

آزمایشگاه سئو - SEOLAB

برخلاف دوره سئو مقدماتی و سئو تخصصی، این دوره کلاس آموزشی سئو نیست بلکه آزمایشگاه تخصصی سئو است.‏جایی که دانش خودتان در دو دوره قبل را روی پروژه‌های واقعی آزمایش و پیاده سازی می‌کنید. با تکنیک‌های جدید دنیای سئو آشنا می‌شوید و داستان‌های خودتان را روایت خواهید کرد. سئولب یک سبک زندگی است که پس از مصاحبه افراد مستعد را انتخاب می‌کند تا مرحله جدیدی از زندگی خود را رقم بزنند.پرستو دزیانی

سئولب فقط یک کلاس یا دوره یادگیری سئو نیست. اگر به دنبال راهی برای ساختن آرزوهای خودتان هستید سئولب این راه را برای شما فراهم می‌کند.

محمدرضا پورحسن

سئولب صرفا یک دوره آموزشی نیست. یک مسیر پر از چالش و هیجان است برای حرفه‌ای شدن در آینده کاری.

آزاده یوسفی

سئولب فرصتی را فراهم کرد تا در کنار هم یاد بگیریم و علاوه بر رقابت برای پیشرفت، دانش خود را به هم منتقل کنیم.

فاطمه داودآبادی

سئولب راه رسیدن به خواسته‌های مهم در زندگی کاری را برای شما فراهم می‌کند. راهی که تجربه‌های متفاوتی را برای شما رقم می زند.

فاطمه نامور

برای رسیدن به موفقیت راه‌های زیادی هست. سئولب یکی از همان راه‌ها است که در این راه تلاش و پشتکار شما نقش مهمی دارد.

حانیه ایرانخواه

سئولب بیشتر از آموزش یک دوره پرورشی برای استعداد و مهارت‌ها فردی شما است که کار گروهی و رفتار حرفه‌ای را بیشتر از هرجای دیگر یاد می‌گیرید.

میلاد احمدی

سئولب تنها راه رسیدن به آرزوهای بزرگ برای هر سئو کاری هست. با سئولب به رویاهای خودتان رنگ حقیقت بدهید.

علی ایمانی پور

سئولب فراتر از یک آزمایشگاه ساده است و دریچه ورود من به دنیای عظیم مارکتینگ مدرن و ارزشمندترین قسمت آن سئو بود.

سارا معتمدی

سئولب تنهایی جایی هست که به صورت عملی همه یادگیری‌های حوزه سئو را پیاده سازی کنیم و تجربه‌های منحصر به فردی را به دست بیاریم.